Telefon : 0312 503 1868
Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

KURUMSAL

0_1544508133.jpg

Hakkımızda,

Bulunduğu sektörde sürekli büyüyen Umt Kalite Kontrol ileriye yönelik sürekli büyüme yatırımlarını hedeflemekte ve sektöründe vazgeçilmez alternatiflerden olmayı gereklilik kabul etmektedir.

Firmamız geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerine kalite öncelikli hizmet sunmaktadır.

Kuruluş tarihinden bu yana, uzman kadrosuyla Kalite Kontrol sektöründe gerçekleştirdiği projeleriyle faaliyetlerine devam eden Umt Kalite Kontrol , yüksek standartlarda işçilik ve yüksek teknolojiyi üretimi için öncelikli varoluş sebebi kabul etmiştir.

 

Misyon ve Vizyon;

2014 yılında ostimde kurulan firmamız tahribatsız muayene (NDT) ve döküm danışmanlığı yapan bir kalite kontrol ve mühendislik firmasıdır.

 

Misyon;

Alanında lider, yeniliklere açık, en üst düzeyde gelişim için tüm girişimleri gerçekleştirme çabasında olan ve müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı kendine amaç edinmiş,

 

Vizyon;

1.) Hizmetlerimizde doğru kayıt, güvenilirlik, iş ahlakı, dürüstlüğümüz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ve onların ilk tercihi olmayı sağlamak,

2.) Tüm  teknolojik yeniliklere tam ve devamlı adaptasyon sağlayarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak,

3.) En ekonomik maliyetlerle yüksek kalitede hizmetler sunmak adına tüm girişimlerde bulunmak,

4.) Müşterilerimiz ile kurduğumuz diyalogları dostluğa dayalı uzun soluklu tutmak,

5.) Hizmetlerimizi ulusal ve uluslar arası standartlar doğrultusunda gerçekleştirmek,

6.) İnsan kaynaklarına değer vermek, çalışanlarının eğitim ve gelişimlerini sürekli desteklemek, onların daha iyi hizmet sunmaları adına, gelişmiş tüm muayene tekniklerini teknolojiye tam adaptasyonla geliştirmelerini sağlamaktır.

 

 

Powered by Bilgeweb